KTEB2110UVTPPICA - 1-2 F96T12HO Uni Voltage
Keystone
Catalog Number
KTEB2110UVTPPICA
Manufacturer
Keystone
Manufacturer's Part Number
KTEB-2110-UV-TP-PIC /A-DP
Description
1-2 F96T12HO Uni Voltage
2X F96T12HO, 120-277V, Electronic
Slang Terms
Suggest a New Term
Categories
Enhanced Commodity Codes - Lighting Mark as Incorrect
Suggest a New Category
Classification
Electronic Compact Fluorescent Ballasts
UNSPSC
39101901 - Fluorescent ballast
UPC/EAN/GTIN
890949011775 / 0890949011775 / 00890949011775
Weight per unit
2.87 (lbs/each)
Stock Availability
Local Store
Find nearby stock
Images
KTEB2110UVTPPICA - Small Image
KTEB2110UVTPPICA - Large Image
Attachments
KTEB2110UVTPPICA - Specification Sheet
Suggest Substitute Item
  Edit Mode: Please login to suggest improvements for this item. Close
Total availability: 0
Location search:
Distribution Centers
Location Stock Available
A-L
Location Stock Available
M-Z
These alternate items can be purchased instead of KTEB2110UVTPPICA.
Jump To:
Similar Items
Similar items are close alternatives to KTEB2110UVTPPICA, though they may not be 100% alike.
Fluorescent Ballast, Rapid, 110 W, 120 to 277 V Ac, 1.64 A, Non Dimmable, 2 Lamp...