F26DBX841EC04P - 26W 4 Pin Twin Tube Biax G24Q-3 4100K Compact
Ge Traditional Lamps
Catalog Number
F26DBX841EC04P
Manufacturer's Part Number
F26DBX/841/ECO4P
Description
26W 4 Pin Twin Tube Biax G24Q-3 4100K Compact
Compact Fluorescent Lamp, G24Q-3 4-Pin Base, T4 Bulb Shape, 82, 17000 H Average Life, 4100 K, 120 V, 5.25 A, 26 W, 1800 LM Brightness (Lumens), Dimmable, 6.4 In Length, Rapid, 0.20 LB/Ea
UPC/GTIN
043168976138 / 00043168976138
Stock Availability
Local Store
Find nearby stock
All Stores
79
Resources
Images
F26DBX841EC04P - Small Image
F26DBX841EC04P - Large Image
Suggest Substitute Item
  Edit Mode: Please login to suggest improvements for this item. Close
Total availability: 79
Location search:
These alternate items can be purchased instead of F26DBX841EC04P.
Jump To:
Similar Items
Similar items are close alternatives to F26DBX841EC04P, though they may not be 100% alike.