ICN2S39T35I - 277V Flu Bal
Advance
Catalog Number
ICN2S39T35I
Manufacturer's Part Number
516906
Description
277V Flu Bal
Fluorescent Ballast, Programmed, 39 W, 277 V Ac, 0.73 A, Non Dimmable, 2 Lamps, 14.17 In Length, 1.18 In Width, 1.06 In Height, 1 Ballast Factor, 0.98 Power Factor, 50 HZ;60 HZ, Metal Housing Material, 10 % Total Harmonic Distortion, 0.441 KG/Ea